if_photoif_put_inmenu
АРІМКОМ-УКРАЇНА ТОВ
Зателефонуйте нам!
+38 (067) +38 (067) 522-80-16 Показати
+38 (056) +38 (056) 716-83-27 Показати

Огорожа зі зварної сітки

10 грудня 2016

Будучи заслуженим лідером на вітчизняному ринку, виробнича компанія «Дніпро Забір Монтаж» пропонує Вам високоякісні системи загороджень по найбільш доступними цінами від виробника. На даний момент найбільшою популярністю у споживача користується вироблений нами паркан з зварної сітки. Його вибирають, як власники приватної власності, так і великі промислові, торгові, спортивні, автотранспортні, навчальні організації. В якості огорожі подібний паркан неодноразово виправдав свої високі технічні та експлуатаційні характеристики.

Наш виробничий асортимент

Товарна лінійка нашої компанії досить різноманітна і функціональна. У кожному підрозділі каталогу Ви знайдете якісну, особливо міцну продукцію для різних сфер застосування. В першу чергу, Вас приємно здивує різноманіття нашого асортименту, де представлений паркан з зварної сітки, виконаний в різних модифікаціях з використанням 2D і 3D сітки. Широка і колірна палітра виробів, що дозволяє підібрати неповторну оригінальну модель огорожі. Додатково ми також пропонуємо ворота, хвіртки, стовпи і аксесуари для сітчастих огорож. На одному сайті Ви зможете придбати весь комплект складовою конструкції огорожі.

Гідна альтернатива монолітним огорож

Будівництво та монтаж масивних цегляних і бетонних парканів потроху відходить у минуле, поступаючись місцем більш естетичним конструкціям, що не порушує привабливість міських пейзажів. Все частіше території навчальних закладів, промислових об'єктів, спортивних майданчиків, скверів захищають сітковими огорожами. Адже паркан з зварної сітки - це оптимальне співвідношення легкості структури, її естетичної привабливості і разом з тим високої стійкості і надійності в експлуатації. А завдяки різним забарвленням можна надати ділянці сучасний, доглянутий вигляд. Ви можете вже зараз замовити у нас якісний сітчастий паркан.

Ваш браузер застарів!

Оновіть Ваш браузер для правильного відображення цього сайту. Оновити мій браузер

×